Трьохмірне конструювання на ЕОМ
Текст по умолчанию

Трьохмірне конструювання на ОЕМ

Викладач: _____д.т.н., професор_Киричук Юрій Володимирович____

Назва навчальної дисципліни, до якої належить кредитний модуль Трьохмірне конструювання на ОЕМ

Спеціальність__151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології_

Кількість кредитів  ECTS – _3_

(ІІ. ВИБІРКОВІ НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ  ІІ.2. Дисципліни вільного вибору студентів)

освітня програма: __Комп’ютерно-інтегровані технології проектування приладів_

Індивідуальне  завдання Контрольна робота

___бакалавр__

Практичні (семінарські) __ год.

Тижневих годин:  аудиторних – _2,5_

Вид та форма семестрового контролю: Залік

1.1.                    Мета навчальної дисципліни.

Курс "Трьохмірне конструювання" є одною з спеціальних дисциплін, що вивчаються студентами фаху "Приладобудування" і є продовженням дисципліни "Комп'ютерна графіка та дизайн".

Курс має на меті дати студентам знання, за методикою конструювання типових деталей і механізмів приладів на базі системи SolidWorks, дати основні принципи їхнього тривимірного представлення на ЕОМ.

Під час вивчення курсу студенти, використовуючи знання, отримані на курсах „Прикладна механіка”, „Інженерна графіка”, „Конструювання елементів приладів та компютерних систем”, "Комп'ютерна графіка та дизайн" прищеплюються уміння і навички проводити інженерний аналіз елементів і механізмів, правильно вибирати матеріали, встановлювати точність і якість поверхні, складати деталі в вузли застосовуючи необхідний програмний апарат і обчислювальну техніку.

1.2. Основні завдання навчальної дисципліни.

Згідно з вимогами освітньо-професійної програми студентів після засвоєння навчальної дисципліни мають продемонструвати такі результати навчання:

знання за принципом роботи й устрою механізмів приладів, по основних положеннях їхньої теорії розрахунку и конструювання.

досвід використання методів  інженерного аналізу елементів і механізмів, оформлення супровідної документації  для створеної бази даних.

Рекомендована література

1. Тику Ш. Эффективная работа: SolidWorks 2005.-СПб.:Питер, 2006.-816с.

2. Тику Ш. Эффективная работа: SolidWorks 2004.-СПб.:Питер, 2005.-768с.

3. В.П.Прохоренко. SolidWorks. Практическое руководство. –М.:ООО «Бином-Пресс», 2004 г.-448с.

4. Собачкин А., Харитонович А., Андрей Алямовский, Евгений Одинцов, Николай Пономарев. SolidWorks. Компьютерное моделирование в инженерной практике (с CD-ROM) BHV-Санкт-Петербург · 2005 г.-398с.

5. Прерис А. М. Solidworks 2005/2006. Учебный курс Питер 2006 г.-273с.

6. Наталья Дударева, Сергей Загайко. Solidworks 2006. Самоучитель (с CD- ROM) BHV · 2006 г.-253 с.

Скачать:
ФайлОписание
Скачать этот файл (OKM_Трехмерн.констр.pdf)OKM_Трехмерн.констр.

Нет, нет, вы не мыслите; вы просто логичны. (Нильс Бор)