15.11.2019
Текст по умолчанию

Доуніверситетська пiдготовка в КПІ ім.Ігоря Сікорського

enter18 19

Оголошується набір слухачів на підготовчі курси на 2018 – 2019 навчальний рік (Ліцензія МОН України: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.). Заняття організовує та проводить Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Реєстрація на 2-й семестр підготовчих курсів https://goo.gl/forms/8PqiRrVt4mIVKVWz2

Початок занять: в міру комплектації навчальних груп.

Доуніверситетську підготовку здійснюють:

Доуніверситетська підготовка іноземних громадян здійснюється Центром міжнародної освіти на підготовчому відділені. Навчання ведеться трьома мовами: українською, російською та англійською (на вибір). Заняття проводяться з вересня по червень. Курси здійснюють підготовку в університет. Після закінчення курсів необхідно скласти іспит. Освітня програма даного курсу передбачає отримання студентами початкових знань української/російської мови.

Детальна інформація: (044) 204-94-75

Большинство фундаментальных идей науки существенно просты и, как правило, могут быть выражены на языке, понятном всем. (Альберт Эйнштейн)

Последние статьи

львівська школа тестування