П'ятниця, 20 жовтня 2017
Кафедра

Кафедра Приладобудування є фундатором Приладобудівного факультету і ряду його кафедр. Кафедра готує фахівців з двох СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

151 АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

152 МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА

Спеціальність: 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Спеціалізація «Комп'ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки». Дана спеціалізація відображає новий напрямок розвитку «Комп'ютерно-інтегрованих технологій», який об’єднує інформаційні технології, технології розробки програмного забезпечення з технологіями проектування механічних систем і точної механіки.

Спеціальність: 152 «Метрологія та інформаційно - вимріювальна техніка»

Спеціалізація «Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки» - це новий напрямок розвитку інформаційних технологій і технологій програмування з засобами і системами збору і обробки інформації.

Програма навчання спрямована на вивчення майбутніми фахівцями новітніх досягнень інформаційних технологій, сучасного комп'ютерного проектування (CAD, CAE, CAM, CAD "Catia" тощо), а також одержання необхідних знань для розробки комп'ютерних вимірювальних комплексів (у тому числі у галузі енергозбереження).

Кафедра має постійні взаємокорисні творчі стосунки з провідними науковими і навчальними центрами Росії, Білорусії, Німеччини, Франції, Китаю тощо, що забезпечує викладачам і студентам постійну участь у наукових форумах, а також допомогає втілювати в життя нові розробки і цікаві результати наукового пошуку.

Вивчення дисциплін кафедри, які забезпечують фундаментальну конструкторську підготовку, а також таких дисциплін, як:

• конструювання приладів;
  • комп'ютерне проектування приладів та апаратів;
  • трьохмірне конструювання на ЕОМ;
  • нові інформаційні технології та телематика;
  • комп'ютерні системи та мережі інформаційних технологій дають можливість одержати необхідні практичні навички сучасного інженера-конструктора.

Широкий діапазон знань і вільне володіння найсучаснішими засобами проектування приладів на ЕОМ (наприклад, за допомогою CAD "Catia") надають випускникам кафедри впевненість для творчої роботи в конструкторських бюро приладобудівних підприємств будь-якого напрямку (як вітчизняних, так і зарубіжних).

Напрями підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів та назви спеціальностей

Наша адреса:

Київ, пр. Премоги, 37, 1-й корпус, кімната 261, 263, 170А.

тел.:204-94-83, 204-94-84

Реально то, что может быть измерено. (Макс Планк)