Четвер, 28 березня 2024
Киричук Юрій Володимирович

Киричук Юрій Володимирович - В.О. зав кафедрою , доцент, д.т.н, заст. декана Приладобудіваного факультету з міжнародного співробітництва.

Народився в 1973 році. Закінчив в 1995 році КПІ, кафедру ПТМ. На кафедрі працює з 1995 року.

1995 - 1998 - аспірант;

У 1999 році захистив кандидатську дисертацію.

2007 - 2010 - докторант.

Має 134 наукових праці, в тому числі 3 монографії, 1 підручник та 1 навчальний посібник з грифом МОН України, 5 патентів та авторских свідоцтв.

Науковий напрямок:Сучасні системи ударо- і віброзахисту навігаційних комплексів рухомих об’єктів.

Дисципліни:

• Трьохмірне конструювання ;
  • Комп′ютерний дизайн;
  • Комп'ютерна графіка і дизайн;
  • Інформаційні технології проектування та дослідження засобів вимірювання
  • Комп'ютерне проектування засобів вимірювання
  • «Перетворюючі пристрої приладів та комп'ютеризованих систем (Технологічні вимірювання та прилади)». Навчальний посібник. 2008р.;
  • «Система вібро- і удрарозахисту». Монографія. 2009р.;
  • «Засоби вимірювання екологічних параметрів». Підручник з грифом МОНУ. 2009р.;
  • «Системи керування навігаційних систем рухомих об'єктів». Монографія. 2010р.;
  • «Методи оптимізації цільової функції та ідентифікації характеристик прецизійних навігаційних систем». Монографія. 2010р.

Науков-організаційна та громадська робота:

• Вчений секретар спеціалізованої ради з захисту докторських та кандидатських дисертацій;
  • Заступник декана приладобудівного факультету з міжнародного співробітництва;
  • Відповідальний виконавець науково-дослідних робіт в інтересах Міносвіти України з найбільш актуальних магістральних проблем науки і техніки.
  • Куратор групи ПМ-82.

Електронна адреса викладача: y.kyrychuk@kpi.ua

Особиста сторiнка викладача intellect.kaf-pb.kpi.ua/profile/kyv27

Кто никогда не совершал ошибок, тот никогда не пробовал что-то новое. (Альберт Эйнштейн)