Середа, 25 листопада 2020

В С Т У П     2020

Навчання під час карантину

Шановні студенти!

Карантин змусив переходити в онлайн-режим  викладачів і студентів

Незважаючи на навколишню ситуацію, навчальний процес продовжується, хоч і в дистанційному режимі.
Головним засобом дистанційного навчання обрано систему "Кампус", в якій викладачі розміщують інформацію про свої дисципліни - матеріали лекцій, практичних, домашніх робіт, графіки здачі готових робіт, тощо.
Окремо для свої груп викладачі організовують поточий котроль виконаних завдань, консультації, практичні заняття, чати в месенджерах для обговорення домашніх завдань. Доступ до матеріалів в кампусі та соціальних мережах, про що сповіщають старост груп. Всі викладачі на зв'язку через будь який зручний для студента засіб.

Паролі для доступу в систему "Кампус" є у кураторів груп, або можна звернутись на prilad168@gmail.com

Всім гарного здоров'я!

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КОРОНАВІРУСУ

ПОСИЛАННЯ