УкраїнськаРусскийEnglish
Вівторок, 27 жовтня 2020
Списки зарахованих на 1- й курс

Вітаємо,

зарахованих  на перший курс:

Група ПМ-01

1. Безух Ігор Максимович

2. Біляєв Роман Вікторович

3. Бубенко Євгеній Володимирович

4. Ванда Арсен Андрійович

5. Ворожко Захар Максимович

6. Герасименко Яків Володимирович

7. Єршов Олексій Степанович

8. Забіла Лілія Миколаївна

9. Карпач Діана Павлівна

10. Клєщунов Олексій Олексійович

11. Ковальов Євген Ігорович

12. Копін Дмитро Олександрович

13. Косінська Анна Андріївна

14. Логвиненко Олексій Олександрович

15. Новак Денис Тарасович

16. Привалов Олександр Володимирович

17. Присикар Олександр Степанович

18. Совгуть Богдан Васильович

19. Сологуб Ілля Владиславович

20. Шатохін Ростислав Вікторович

21. Шимкевич Костянтин Русланович

22. Колачик Роман Андрійович


Група ПМ-п01

1. Демерза Назар Валерійович

2. Медвідь Максим Володимирович

3. Слобоженюк Аліна Русланівна

4. Слобоженюк Христина Русланівна

5. Швець Дмитро Олександрович

Група ПМ-з01

1. Вишневський Дмитро Володимирович           контракт

 

2. Фон Діхтер Ріхард Міхаель Миколайович

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Освітньо-наукова програма підготовки (денна форма навчання)

(бюджет, магістратура)

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Освітньо-професійна програма підготовки (Денна форма навчання)

(бюджет, магістратура)

1-й  курс за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) на основі здобутого ОКР «молодший спеціаліст» — денна (завантажити)

 

Група ПМ-01

1. Безух Ігор Максимович

2. Біляєв Роман Вікторович

3. Бубенко Євгеній Володимирович

4. Ванда Арсен Андрійович

5. Ворожко Захар Максимович

6. Герасименко Яків Володимирович

7. Єршов Олексій Степанович

8. Забіла Лілія Миколаївна

9. Карпач Діана Павлівна

10. Клєщунов Олексій Олексійович

11. Ковальов Євген Ігорович

12. Копін Дмитро Олександрович

13. Косінська Анна Андріївна

14. Логвиненко Олексій Олександрович

15. Новак Денис Тарасович

16. Привалов Олександр Володимирович

17. Присикар Олександр Степанович

18. Совгуть Богдан Васильович

19. Сологуб Ілля Владиславович

20. Шатохін Ростислав Вікторович

21. Шимкевич Костянтин Русланович

22. Колачик Роман Андрійович

 
Годинник
ПОСИЛАННЯ
Цитата
Открытия приходят лишь к тем, кто подготовлен к их пониманию. (Луи Пастер)

Пошук
Статистика
Користувачі : 3811
Зміст : 241
Переглянути хіти змісту : 1059997
Останні статті