УкраїнськаРусскийEnglish
П'ятниця, 15 грудня 2017
Увага
Понеділок, 04 грудня 2017, 10:21

Р о з к л а д     і с п и т і в

на 2017-2018 н.р.


 

РОЗКЛАД СЕСІЇ ПБФ 1 (вибірково)  КУРС



 
Атестація
Середа, 25 жовтня 2017, 11:28

Результати 1 -ї атестації 2017-2018 н.р.

 
Оголошення
Понеділок, 11 грудня 2017, 08:56

 

Результати  2-ї атестації 2017-2018 н.р.

 
Розклад занять
П'ятниця, 01 вересня 2017, 11:41

Розклад занять на 1 семестр 2017-2018 н.р.


Вложения:
ФайлОпис
Скачать этот файл (Rozkl _2017_1 semestr.xls)Rozkl _2017_1 semestr 
 
Результати складання вступного комплексного фахового випробування
Субота, 15 липня 2017, 17:11

Результати складання вступного комплексного фахового випробування

Приладобудівний факультет

Спеціальність: 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Спеціалізація: Комп'ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки

№ п/п

Прізвище, Ім’я, По-батькові вступників

Оцінка

1

Бурлаченко Олександр Сергійович

4,5

2

Вікторова Надія Вікторівна

5,0

3

Гириловський Віктор Олександрович

незадовільно

4

Данилевський Ярослав Ігорович

4,5

5

Делікатний Роман Олександрович

4,0

6

Добронос Дмитро Сергійович

4,5

7

Жовтий Роман Едуардович

незадовільно

8

Іващенко Олена Андріївна

5,0

9

Корніяченко Микола Вікторович

3,0

10

Коропець Андрій Леонідович

4,5

11

Косолапова Тетяна Володимирівна

4,5

12

Лємєшев Максим Іванович

5,0

13

Лозко Євген Олександрович

4,5

14

Мезенцев Лука Олексійович

4,0

15

Онуфрієнко Марія Іванівна

4,0

16

Особливець Олександр Володимирович

5,0

17

Піц Роман Леонідович

5,0

18

Скрипник Дмитро Віталійович

4,5

19

Сокуренко Ольга Сергіївна

4,5

20

Сорочинський Ростислав Русланович

3,5

21

Тесленко Віктор Сергійович

5,0

22

Чапаєв Дмитро Максимович

4,0

23

Шафінська Олена Миколаївна

4,5

24

Щербина Костянтин Олександрович

4,0

Спеціальність: 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Спеціалізація: Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки

№ п/п

Прізвище, Ім’я, По-батькові вступників

Оцінка

1

Бурлаченко Олександр Сергійович

5,0

2

Вікторова Надія Вікторівна

5,0

3

Гириловський Віктор Олександрович

5,0

4

Данилевський Ярослав Ігорович

4,5

5

Делікатний Роман Олександрович

5,0

6

Добронос Дмитро Сергійович

5,0

7

Жовтий Роман Едуардович

4,5

8

Іващенко Олена Андріївна

4,5

9

Корніяченко Микола Вікторович

4,5

10

Коропець Андрій Леонідович

5,0

11

Косолапова Тетяна Володимирівна

4,5

12

Лємєшев Максим Іванович

4,5

13

Лозко Євген Олександрович

4,5

14

Мезенцев Лука Олексійович

4,5

15

Онуфрієнко Марія Іванівна

5,0

16

Особливець Олександр Володимирович

4,0

17

Піц Роман Леонідович

5,0

18

Скрипник Дмитро Віталійович

5,0

19

Сокуренко Ольга Сергіївна

5,0

20

Сорочинський Ростислав Русланович

5,0

21

Тесленко Віктор Сергійович

4,5

22

Чапаєв Дмитро Максимович

4,5

23

Шафінська Олена Миколаївна

5,0

24

Щербина Костянтин Олександрович

4,5

 

 

 

 

 
результати іспиту з ноземної мови для протоколів
Четвер, 13 липня 2017, 13:48

Результати складання вступного випробування з англійської мови

 

Приладобудівний факультет

 

Спеціальності:  152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Спеціалізація: Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки

 

Спеціальність: 151Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Спеціалізація: Комп'ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки

 

 

№ п\п

Прізвище, Ім’я, По-батькові вступників

Оцінка

Кількість балів

Літера

Цифрою

1

Бурлаченко Олександр Сергійович

85

B

4,5

2

Вікторова Надія Вікторівна

88

B

4,5

3

Гириловський Віктор Олександрович

77

C

4

4

Данилевський Ярослав Ігорович

86

B

4,5

5

Делікатний Роман Олександрович

99

A

5

6

Добронос Дмитро Сергійович

92

B

4,5

7

Жовтий Роман Едуардович

68

D

3,5

8

Іващенко Олена Андріївна

86

B

4,5

9

Корніяченко Микола Вікторович

61

E

3

10

Коропець Андрій Леонідович

80

C

4

11

Косолапова Тетяна Володимирівна

91

B

4,5

12

Лємєшев Максим Іванович

82

C

4

13

Лозко Євген Олександрович

95

A

5

14

Мезенцев Лука Олексійович

89

B

4,5

15

Онуфрієнко Марія Іванівна

62

E

3

16

Особливець Олександр Володимирович

97

A

5

17

Піц Роман Леонідович

89

B

4,5

18

Скрипник Дмитро Віталійович

95

A

5

19

Сокуренко Ольга Сергіївна

80

C

4

20

Сорочинський Ростислав Русланович

85

B

4,5

21

Тесленко Віктор Сергійович

82

C

4

22

Чапаєв Дмитро Максимович

95

A

5

23

Шафінська Олена Миколаївна

95

A

5

24

Щербина Костянтин Олександрович

88

B

4,5

 

 

 
Результати вступного іспиту на 5-й курс з іноземної мови
Середа, 12 липня 2017, 17:03


 
П А М’Я Т К А – Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї Д Л Я С Т У Д Е Н Т І В
Четвер, 23 березня 2017, 14:33

Памятка – рекомендаціЇ для студентів НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського

щодо  уникнення факторів  небезпеки під час канікул


 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 3
Годинник
Цитата
Науки делятся на естественные, неестественные и противоестественные. (Лев Давыдович Ланда)

Пошук
Статистика
Користувачі : 841
Зміст : 91
Переглянути хіти змісту : 235872
Останні статті