УкраїнськаРусскийEnglish
Неділя, 22 жовтня 2017
Оголошення
Середа, 04 жовтня 2017, 08:56

Увага!


16.10 - 20.10.2017р.    -   I-а атестація

04.12 -  08.12.2017р.     -  II-a атестація

 

 

 

Шановні колеги!
Запрошуємо на презентації!


Окрім цього, нагадуємо про нові можливості участі у конкурсі за
освітньою програмою "Ерасмус+" (ICM):

1) Університет Миколая Коперніка в Торуні (Польща);
Цільова аудиторія: магістри ІПСА (mathematics and computer science).
Кінцевий термін подачі документів 20.10.2017

 

 

2) Ганноверський університет імені Готфріда Вільгельма Лейбніца
(Німеччина);
Цільова аудиторія: бакалаври та магістри ФАКС (mechanical engineering).
Кінцевий термін подачі документів 20.10.2017

3) Кіпрський університет технологій (Кіпр),
Цільова аудиторія: магістри (Information and communication technology).
Кінцевий термін подачі документів 20.10.2017

4) Університет Гранади (Іспанія).
Цільова аудиторія: бакалаври, PhD, НПП, АП.
Кінцевий термін подачі документів 20.10.2017

5) Вища школа м. Нант (Франція),
Цільова аудиторія: магістри (1 курс).
Кінцевий термін подачі документів 09.10.2017

Конкурс подовжено:
6) Єнський університет імені Фрідріха Шиллера (Німеччина),
Цільова аудиторія: НПП та АП (Political Science, International Relations
Office).
Кінцевий термін подачі документів 09.10.2017

 

 

 

Увага!


Cтуденти 1-го курсу.

Графік медогляду:

27.10.2017 для груп ПМ-71;ПО-71

 

 



 
Розклад занять
П'ятниця, 01 вересня 2017, 11:41

Розклад занять на 1 семестр 2017-2018 н.р.


Вложения:
ФайлОпис
Скачать этот файл (Rozkl _2017_1 semestr.xls)Rozkl _2017_1 semestr 
 
Результати складання вступного комплексного фахового випробування
Субота, 15 липня 2017, 17:11

Результати складання вступного комплексного фахового випробування

Приладобудівний факультет

Спеціальність: 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Спеціалізація: Комп'ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки

№ п/п

Прізвище, Ім’я, По-батькові вступників

Оцінка

1

Бурлаченко Олександр Сергійович

4,5

2

Вікторова Надія Вікторівна

5,0

3

Гириловський Віктор Олександрович

незадовільно

4

Данилевський Ярослав Ігорович

4,5

5

Делікатний Роман Олександрович

4,0

6

Добронос Дмитро Сергійович

4,5

7

Жовтий Роман Едуардович

незадовільно

8

Іващенко Олена Андріївна

5,0

9

Корніяченко Микола Вікторович

3,0

10

Коропець Андрій Леонідович

4,5

11

Косолапова Тетяна Володимирівна

4,5

12

Лємєшев Максим Іванович

5,0

13

Лозко Євген Олександрович

4,5

14

Мезенцев Лука Олексійович

4,0

15

Онуфрієнко Марія Іванівна

4,0

16

Особливець Олександр Володимирович

5,0

17

Піц Роман Леонідович

5,0

18

Скрипник Дмитро Віталійович

4,5

19

Сокуренко Ольга Сергіївна

4,5

20

Сорочинський Ростислав Русланович

3,5

21

Тесленко Віктор Сергійович

5,0

22

Чапаєв Дмитро Максимович

4,0

23

Шафінська Олена Миколаївна

4,5

24

Щербина Костянтин Олександрович

4,0

Спеціальність: 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Спеціалізація: Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки

№ п/п

Прізвище, Ім’я, По-батькові вступників

Оцінка

1

Бурлаченко Олександр Сергійович

5,0

2

Вікторова Надія Вікторівна

5,0

3

Гириловський Віктор Олександрович

5,0

4

Данилевський Ярослав Ігорович

4,5

5

Делікатний Роман Олександрович

5,0

6

Добронос Дмитро Сергійович

5,0

7

Жовтий Роман Едуардович

4,5

8

Іващенко Олена Андріївна

4,5

9

Корніяченко Микола Вікторович

4,5

10

Коропець Андрій Леонідович

5,0

11

Косолапова Тетяна Володимирівна

4,5

12

Лємєшев Максим Іванович

4,5

13

Лозко Євген Олександрович

4,5

14

Мезенцев Лука Олексійович

4,5

15

Онуфрієнко Марія Іванівна

5,0

16

Особливець Олександр Володимирович

4,0

17

Піц Роман Леонідович

5,0

18

Скрипник Дмитро Віталійович

5,0

19

Сокуренко Ольга Сергіївна

5,0

20

Сорочинський Ростислав Русланович

5,0

21

Тесленко Віктор Сергійович

4,5

22

Чапаєв Дмитро Максимович

4,5

23

Шафінська Олена Миколаївна

5,0

24

Щербина Костянтин Олександрович

4,5

 

 

 

 

 
результати іспиту з ноземної мови для протоколів
Четвер, 13 липня 2017, 13:48

Результати складання вступного випробування з англійської мови

 

Приладобудівний факультет

 

Спеціальності:  152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Спеціалізація: Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки

 

Спеціальність: 151Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Спеціалізація: Комп'ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки

 

 

№ п\п

Прізвище, Ім’я, По-батькові вступників

Оцінка

Кількість балів

Літера

Цифрою

1

Бурлаченко Олександр Сергійович

85

B

4,5

2

Вікторова Надія Вікторівна

88

B

4,5

3

Гириловський Віктор Олександрович

77

C

4

4

Данилевський Ярослав Ігорович

86

B

4,5

5

Делікатний Роман Олександрович

99

A

5

6

Добронос Дмитро Сергійович

92

B

4,5

7

Жовтий Роман Едуардович

68

D

3,5

8

Іващенко Олена Андріївна

86

B

4,5

9

Корніяченко Микола Вікторович

61

E

3

10

Коропець Андрій Леонідович

80

C

4

11

Косолапова Тетяна Володимирівна

91

B

4,5

12

Лємєшев Максим Іванович

82

C

4

13

Лозко Євген Олександрович

95

A

5

14

Мезенцев Лука Олексійович

89

B

4,5

15

Онуфрієнко Марія Іванівна

62

E

3

16

Особливець Олександр Володимирович

97

A

5

17

Піц Роман Леонідович

89

B

4,5

18

Скрипник Дмитро Віталійович

95

A

5

19

Сокуренко Ольга Сергіївна

80

C

4

20

Сорочинський Ростислав Русланович

85

B

4,5

21

Тесленко Віктор Сергійович

82

C

4

22

Чапаєв Дмитро Максимович

95

A

5

23

Шафінська Олена Миколаївна

95

A

5

24

Щербина Костянтин Олександрович

88

B

4,5

 

 

 
Результати вступного іспиту на 5-й курс з іноземної мови
Середа, 12 липня 2017, 17:03


 
П А М’Я Т К А – Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї Д Л Я С Т У Д Е Н Т І В
Четвер, 23 березня 2017, 14:33

Памятка – рекомендаціЇ для студентів НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського

щодо  уникнення факторів  небезпеки під час канікул


 
ПРОГРАМА комплексного фахового випробування вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра
Четвер, 02 березня 2017, 10:55

ПРОГРАМИ

додаткового та вступного випробувань

для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра

 
П'ятниця, 17 лютого 2017, 09:21

Абітурієнте 2017, кафедра Приладобудування проводить набір на навчання бакалаврів, магістрів та докторів філософії за двома спеціальностями:

Спеціальність 151

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Спеціалізація підготовки:

Комп'ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки

Спеціальність 152

Метрологія та інформаційно-вимріювальна техніка

Спеціалізація підготовки:

Інформаційні  технології та вимірювальні системи точної механіки

Підготовка здійснюється на основі повної загальної середньої освіти та за скороченою програмою на основі здобутого ОКР“Молодший спеціаліст”, за списком споріднених спеціальностей можна ознайомитися на сайті факультету.

Вступ відбувається за сертифікатами ЗНО 2017 та ЗНО 2016 року з української мови та літератури, математики, фізики або іноземної мови. Фізика (іноземна мова) або математика повинні мати не менше 125 балів, решта предметів – 100 балів.

ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ на

денну та заочну форму навчання: на умовах ДЕРЖЗАМОВЛЕННЯ
(навчання безкоштовне, надається гуртожиток).

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ: Бакалавр–3 роки 10 місяців;    Магістр – 2 роки; PhD -4 роки.

Напрям підготовки: Інформаційні технології

спеціалізація: "Комп'ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки"

Кваліфікація:

  • бакалавр - технік-конструктор
  • магістр - молодший науковий співробітник
  • доктор філософії

спеціалізація: "Інформаційні  технології та вимірювальні системи точної механіки"

Кваліфікація:

  • бакалавр - технік-конструктор
  • магістр – молодший науковий співробітник
  • доктор філософії
Дипломи Європейського зразка
Спеціалізації представляють собою унікальне поєднання інженерних комп’ютерних і інформаційних дисциплін, яке дозволяє здобути всебічно збалансовану освіту і працювати інженером, конструктором сучасних компютерно-інтегрованих систем і приладів, системними адміністраторами, керівниками підприємств як в Україні так і в Європі.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ:

  • Комп’ютерне  проектування приладів і комп’ютерно-інтегрованих систем (пакети CAD, CAM, CAE тощо);
  • Новітні інформаційні технології. Розробка приладів і систем точної механіки за новітніми інформаційними технологіями;
  • Мікропроцесорна техніка (розробка інтелектуальних приладів і комп’ютерно-інтегрованих систем);
  • Комп’ютерно-інтегровані системи, комп’ютерно-вимірювальні комплекси (діагностика приладів і систем, побудова каналів збору вимірювальної інформації, програмне керування і управління виконуючими пристроями);
  • Сучасні методи побудови програмного забезпечення приладів  та систем

Місця працевлаштування випускників кафедри:

  • науково-дослідні центри, конструкторські бюро, усі види підприємств і заводів та компаній(у тому числі іноземні);
  • комерційні підприємства, установи та торгові фірми комп’ютерного та інформаційного напрямку у тому числі іноземні;
  • сучасні поліграфічні підприємства (діагностика систем і приладів, комп’ютерна графіка, комп'ютерна підготовка і супроводження підготовка і супроводження до друку) та інші
КАФЕДРА ПРИЛАДОБУДУВАННЯ СЬОГОДНІ ЦЕ:
  • Досвідчений та чуйний викладацький колектив;
  • Сучасна лабораторна база і новітні інформаційні технології (два великі комп’ютерні центри-лабораторії);
Адреса кафедри:

проспект Перемоги 37, 1-й корпус,  кімнати 170, 170А, 168, 168А, 261, 263, 317, 318

телефон 204-94-84; 204-94-83,    Сайт кафедри: kaf-pb.kpi.ua

Адреса приймальної комісії:

Прийом документів за адресою:

Київ, вул. Політехнічна 14, корпус 16 поверх 5, кімната 156 (м. Політехнічний інститут), Приймальна комісія


 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2
Годинник
Цитата
Кажется, дело идет к тому, что наука откроет Бога. И я заранее трепещу за его судьбу. (Станислав Ежи Лец)

Пошук
Статистика
Користувачі : 783
Зміст : 89
Переглянути хіти змісту : 228954
Останні статті