Субота, 18 серпня 2018

Вимірювальні комплекси

Викладач: _____к.т.н., доцент_Дубінець Владислав Іванович____

Вимірювальні комплекси-1. Інтелектуальні вимірювальні комплекси параметрів руху

Назва навчальної дисципліни, до якої належить кредитний модуль Вимірювальні комплекси-1. Інтелектуальні вимірювальні комплекси параметрів руху

Спеціальність  (код і назва) __152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка_

Кількість кредитів  ECTS – _3_

(ІІ.ЦИКЛ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ  ІІ.2.Навчальні дисципліни  професійно  та практичної підготовки (за вибором студентів))

Індивідуальне  завдання Контрольна робота

___магістр за освітньо-науковою програмою магістерської підготовки__

Практичні (семінарські) __ год.

самостійної роботи студента – _2__

Вид та форма семестрового контролю: Залік

Назва навчальної дисципліни, до якої належить кредитний модуль Вимірювальні комплекси-2. Інтелектуальні вимірювальні системи контролю параметрів вібрації

Кількість кредитів  ECTS – _5,5_

Індивідуальне  завдання Контрольна роботаРГР

___магістр за освітньо-науковою програмою магістерської підготовки__

Практичні (семінарські) __ год.

Вид та форма семестрового контролю: Екзамен

Рекомендована література

Базова

1. Мартинес Д. и др Нанотехнологии для микро и оптоєлектроники.-М. Техносфера.2007. 368 с.
  2. Encyclopedia of Sensors: в 10 томах/ Под редакцией К.Граймза, Э.Дики и М.Пишко, American Scientific Publishers (США), 2005.
  3. Петров С.Ю., Власов Н.О. и др. Регистрирующие приборы, программируемые контроллеры, датчики: Спр. пособие //Под ред. С.Ю.Петрова. СПб: НПК «Оазис»,2000.
  4. Дубинец В.И., Веселков Р.С., и др. Детали и механизмы роботов. К.: Выща школа, 1990. - 342с.
  5. Дубинец В.И. Контрольные расчетно-графические работы с применением ПЭВМ.-К.: КПИ, 2004.

6. Фрайден Дж. Современные датчики.М.:Техносфера.,2005,592с.

7. Стешенко Б.В. ПЛИС фирмы АLTERA: проектирование устройств обработки сигналов. –М.: ДОДЭКА, 2000. –128 с.

Допоміжна

1.  Общий каталог фирмы «Эндевко» США, 2010

2. Орнатский П.П., Туз Ю.М. Интеллектуальные измерительные комплексы//Приборы и системы управления.- 1989.- № 7.- С. 15-16.

3. Рябыкин С.Л., Загавура Ф.Я. Средства измерений параметров движения.-К.: Вища школа, 1987. - 135с.

4.  Измерения в промышленности: Справочник в 3-х кн./ Под. ред. Р.Профоса-М.: Металлургия, 1990.-488с., 365с., 342с.

5. Періодичні видання за 2012-2017рр: Нано и микросистемная техника (Датчики и системы) та інш.

Все знают, что это невозможно. Но вот приходит невежда, которому это неизвестно - он-то и делает открытие. (Альберт Эйнштейн)