Субота, 15 грудня 2018

Анотації  магістрів

Вложения:
ФайлОпис
Скачать этот файл (Анатація Павлов.png)Анатація ПавловДП “Київський науково-дослідний інститут гідро приладів” м. Київ
Скачать этот файл (Анотація Аксютенко.pdf)Анотація Аксютенко.ДП “Конструкторське бюро Артилерійського озброєння ” м. Київ
Скачать этот файл (Анотація Дембович.pdf)Анотація ДембовичДП “Конструкторське бюро Артилерійського озброєння ” м. Київ
Скачать этот файл (Анотація Петров.pdf)Анотація ПетровТОВ «СЕМПАЛ», м. Київ
Скачать этот файл (Анотація Поліщук.pdf)Анотація Поліщук.pdfТОВ «СЕМПАЛ», м. Київ
Скачать этот файл (Анотація Понамаренко.jpg)Анотація ПонамаренкоДержавне київське конструкторське бюро “Луч”, м. Київ
Скачать этот файл (Омельянчук.pdf)Анатація ОмельянчукТОВ “СІГМА Інжиніринг”, м. Київ
Скачать этот файл (ПІ Анотація Єфіменко.pdf)ПІ Анотація ЄфіменкоДП «Конструкторське бюро Артилерійського озброєння»
Скачать этот файл (ПІ Анотація Міщеряков.pdf)ПІ Анотація Міщеряков«Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАНУ»
Скачать этот файл (ПІ Анотація Фурт.pdf)ПІ Анотація ФуртДП «Київський науково-дослідний інститут гідро приладів»
Скачать этот файл (ПІ Анотація Ховрічев.pdf)ПІ Анотація ХоврічевДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч»
Скачать этот файл (ПІ Анотація Шевчук.pdf)ПІ Анотація ШевчукКП «СПС Арсенал»
Скачать этот файл (ПМ Анотація Галицький.pdf)ПМ Анотація ГалицькийКП «СПС Арсенал»
Скачать этот файл (ПМ Анотація Коротченко.pdf)ПМ Анотація КоротченкоДержавне київське КБ «Луч»
Скачать этот файл (ПМ Анотація Кутішенко.pdf)Анотація КутішенкоДП «Укртехгаз»
Скачать этот файл (ПМ Анотація Маленко.pdf)ПМ Анотація МаленкоДП «Київський науково-дослідний інститут гідро приладів»
Скачать этот файл (ПМ Анотація Цимбал.pdf)ПМ Анотація Цимбал«Міжнародний науково-навчальний цент інформаційних технологій та систем НАНУ»

Техника дойдет до такого совершенства, что человек сможет обойтись без себя. (Станислав Ежи Лец)