Четвер, 22 червня 2017

Анотації звітів магістрів 2-го року навчання

Вложения:
ФайлОпис
Скачать этот файл (ПІ Анотація Єфіменко.pdf)ПІ Анотація ЄфіменкоДП «Конструкторське бюро Артилерійського озброєння»
Скачать этот файл (ПІ Анотація Міщеряков.pdf)ПІ Анотація Міщеряков«Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАНУ»
Скачать этот файл (ПІ Анотація Фурт.pdf)ПІ Анотація ФуртДП «Київський науково-дослідний інститут гідро приладів»
Скачать этот файл (ПІ Анотація Ховрічев.pdf)ПІ Анотація ХоврічевДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч»
Скачать этот файл (ПІ Анотація Шевчук.pdf)ПІ Анотація ШевчукКП «СПС Арсенал»
Скачать этот файл (ПМ Анотація Галицький.pdf)ПМ Анотація ГалицькийКП «СПС Арсенал»
Скачать этот файл (ПМ Анотація Коротченко.pdf)ПМ Анотація КоротченкоДержавне київське КБ «Луч»
Скачать этот файл (ПМ Анотація Кутішенко.pdf)Анотація КутішенкоДП «Укртехгаз»
Скачать этот файл (ПМ Анотація Маленко.pdf)ПМ Анотація МаленкоДП «Київський науково-дослідний інститут гідро приладів»
Скачать этот файл (ПМ Анотація Цимбал.pdf)ПМ Анотація Цимбал«Міжнародний науково-навчальний цент інформаційних технологій та систем НАНУ»

На свете есть столь серьезные вещи, что говорить о них можно только шутя. (Нильс Бор)