УкраїнськаРусскийEnglish
Понеділок, 11 грудня 2017

Міжнародне наукове співробітництво. Аналіз і приклади участі науковців підрозділу у виконанні міжнародних наукових проектів, договорів, грантів, контрактів. Приклади міжнародного наукового співробітництва по кожній країні викласти у таблиці за формою , наведеною у  Додаток 9  до розпорядження. Навести приклади участі у програмі ЄС «Горизонт 2020» (кількість поданих і виграних проектів, учасники консорціуму, результати виконання проекту).

Кафедра веде міжнародне наукове співробітництво зі наступими країнами: - з Польщею, Китаєм, Францією, Швецією, Швейцарією. У даний час проводяться переговори по підготовці сумісного проекту разом з Польщею(Глівіца, Лодзь), Францією (ІСАМ) в Европейську програму «Вехи 2020 року». Також кафедра прийняла участь в роботі міжнародної конференції ETechnologie sn Engineering Education.Otwarci na nowe wyzwaniawybieramy MOOC. Politechnika Gdansra.

- з Францією – участь в проекті Erasmus +.

- з Германією - участь в The 3 rd IEEE International Symposium on Wireless Systems within the Conferences on Intelligent Data Acguisition and Advanced Computing Systems. Offenburg, Germany, 26-27 September 2016;

- з Китайською народною республікою з фірмою Beijing Aerospace Times Optical-Electronic Technology Co., Ltd. відкрито сумісний навчально-науковий центр сучасного приладобудування «Нові датчики і вимірювальні системи» кафедри приладобудування, на основі якого планується проведення  стажировки співробітників даної компанії і концерну.

- також укладено угоду з Пекінським інститутом аерокосмічних приладів управління (Beijing Institute of Aerospace Control Devices) Китайської народної республіки про відкриття  сумісний навчально-науковий центр  сучасного приладобудування «Нові датчики і вимірювальні системи» кафедри приладобудування, на основі якого планується проведення наукових робіт і стажировки співробітників даної компанії і концерну. Також у кінці 2016 року проведена участь делегації в 2 nd International Symposium on Precision Opto-Mechatronics Technlogy (SPROMT) 2016. Beijing, China on Octobre 27 - 30, 2016, проведено уточнення плану співробітництва на 2016-2017 роки.

Проведено і знаходиться в процесі обговорення сумісний проект  з участю університету по розробці космічно безпілотникової системи ліквідації можливих результатів катастроф загальною сумою 9 млн.

Однак у зв’язку з внутрішніми обставинами в Україні активність співробітницттва у цьому році зменшилась.

По Європейській програмі «Вехи 2020 року». В 2016 році кафедра ПБ ПБФ разом з ФЕЛ (відповідальний Іващук Анатолій Васильович) під керівництвом академіка НАНУ Якименко Ю.І. разом працювали над проектами Альтернативні джерела енергії для Европейської програми «Вехи 2020 року». В консорціум ввійшли наступні країни: Франція(ІСАМ) і дві французькі фірми, Польща (Лозьский технологічний інститут), Турція ( наукова академія) і Україна (НТУУ «КПІ», Львівська політехніка.). Координатором виявив бажання бути Лодзьский технологічний інститут. Однак, на кінцевій стадії по невідомим причинам дві французькі фірми і Турція відказалися приймати участь у конкурсі. В даний час працюємо над організацією нового консорсіму у зв’язку з об’явленням нових програм. Ведемо переговори з Польшою з Технологічним університетом і Францією, а також по другому проекту з Норвегією і Швецією. Також ведемо сумісні переговори з Пекінським інститутом аерокосмічних приладів управління (Beijing Institute of Aerospace Control Devices) Китайської народної республіки про можливість подачі сумісного проекту Альтернативні джерела енергії для Європейської програми «Вехи 2020 року».

 
Годинник
Цитата
«Почему?» – можно назвать матерью всех наук. (Артур Шопенгауэр)

Пошук
Статистика
Користувачі : 837
Зміст : 91
Переглянути хіти змісту : 235215
Останні статті