Основи мікро- та нанотехнологій
Текст по умолчанию

Основи мікро- та нанотехнологій

Викладач: _____к.т.н., доцент_Дубінець Владислав Іванович____

Назва навчальної дисципліни, до якої належить кредитний модуль Основи мікро- та нанотехнологій

Спеціальність  (код і назва) __151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології_

Кількість кредитів  ECTS – _4,5_

(ІІ.ЦИКЛ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ  ІІ.1. Навчальні дисципліни професійної та практичної підготовки)

Спеціалізація (назва ) __Комп’ютерно-інтегровані технології та системи точної механіки_

Індивідуальне  завдання Контрольна роботаРеферат

___магістр за освітньо-науковою програмою магістерської підготовки__

Вид та форма семестрового контролю: Залік

Рекомендована література

Базова

1. Алферов Ж И., Асеев А. Л., Гапонов С. В., Коптев П. С, Панов В И.Полторацкий Э. А., Сибельдин Н. Н., Сурис Р А. Наноматериалы и нанотехнологии // Микросистемная техника. - 2003. -№ 8. - С.3-13.
  2. Алферов Ж.И. // Физика и техника полупроводников.   1998. - Т.32, №3.-С.З-18.
  3. Мартинес  Дуарт Дж., М Мартин - Папма Р.Дж. Нанотехнологии для микро - и оптоэлектроники. -М: Техносфера, 2007.   368 с.
  4. Головин Ю И. Введение в нанотехнику. -М.: Машиностроение, 2007, 496с.
  5. Mark E. Law. Integrated Smart Nanosensors for Space Biotechnology Applications Toshikazu Nishida. University of Florida, NASA Research Briefing, September 25, 2002.
  6. Інтернет-ресурси: www.nano.com.ua, www.microsystems.ru
  7. Періодичні журнали за 2012-2017 рр:

Нано и микросистемная техника ( Датчики и системы); Изв.вузов Приборостроение; Наноиндустрия та інш.

Допоміжна

1. Щербаков Н.А., Еременко А.Н., Горнеев Е.С. и др. Исследование и разработка технологии изготовления изделий микросистемной техники // Микросистемная техника. -2002. -№ 12. -С. 6-7.
  2. Тимошенков С.П., Калугин ВВ., Зотов С.А., Рубчиц В. Г. Разработка процессов получения сложно-профильных чувствительних элементов МЭМС с учетом влияния технологических погрешностей. http:// www. mai.ru

Невежество - лучшая в мире наука: она дается без труда и не печалит душу. (Джордано Бруно)