УкраїнськаРусскийEnglish
Понеділок, 25 вересня 2017
Оголошення
Понеділок, 25 вересня 2017, 08:56

Увага!

1 курс

у середу, 27 вересня, о 16:15 в ауд. 1-201

відбудеться зустріч першокурсників з представниками правоохоронних органів,

деканату та відповідальним за фіз. виховання від факультету

 

 

Увага!


Cтуденти 1-го курсу.

Графік медогляду:

27.10.2017 для груп ПМ-71;ПО-71

 

 



 
Розклад занять
П'ятниця, 01 вересня 2017, 11:41

Розклад занять на 1 семестр 2017-2018 н.р.


Вложения:
ФайлОпис
Скачать этот файл (Rozkl _2017_1 semestr.xls)Rozkl _2017_1 semestr 
 
1 вересня
Четвер, 07 вересня 2017, 10:04

 
Результати складання вступного комплексного фахового випробування
Субота, 15 липня 2017, 17:11

Результати складання вступного комплексного фахового випробування

Приладобудівний факультет

Спеціальність: 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Спеціалізація: Комп'ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки

№ п/п

Прізвище, Ім’я, По-батькові вступників

Оцінка

1

Бурлаченко Олександр Сергійович

4,5

2

Вікторова Надія Вікторівна

5,0

3

Гириловський Віктор Олександрович

незадовільно

4

Данилевський Ярослав Ігорович

4,5

5

Делікатний Роман Олександрович

4,0

6

Добронос Дмитро Сергійович

4,5

7

Жовтий Роман Едуардович

незадовільно

8

Іващенко Олена Андріївна

5,0

9

Корніяченко Микола Вікторович

3,0

10

Коропець Андрій Леонідович

4,5

11

Косолапова Тетяна Володимирівна

4,5

12

Лємєшев Максим Іванович

5,0

13

Лозко Євген Олександрович

4,5

14

Мезенцев Лука Олексійович

4,0

15

Онуфрієнко Марія Іванівна

4,0

16

Особливець Олександр Володимирович

5,0

17

Піц Роман Леонідович

5,0

18

Скрипник Дмитро Віталійович

4,5

19

Сокуренко Ольга Сергіївна

4,5

20

Сорочинський Ростислав Русланович

3,5

21

Тесленко Віктор Сергійович

5,0

22

Чапаєв Дмитро Максимович

4,0

23

Шафінська Олена Миколаївна

4,5

24

Щербина Костянтин Олександрович

4,0

Спеціальність: 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Спеціалізація: Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки

№ п/п

Прізвище, Ім’я, По-батькові вступників

Оцінка

1

Бурлаченко Олександр Сергійович

5,0

2

Вікторова Надія Вікторівна

5,0

3

Гириловський Віктор Олександрович

5,0

4

Данилевський Ярослав Ігорович

4,5

5

Делікатний Роман Олександрович

5,0

6

Добронос Дмитро Сергійович

5,0

7

Жовтий Роман Едуардович

4,5

8

Іващенко Олена Андріївна

4,5

9

Корніяченко Микола Вікторович

4,5

10

Коропець Андрій Леонідович

5,0

11

Косолапова Тетяна Володимирівна

4,5

12

Лємєшев Максим Іванович

4,5

13

Лозко Євген Олександрович

4,5

14

Мезенцев Лука Олексійович

4,5

15

Онуфрієнко Марія Іванівна

5,0

16

Особливець Олександр Володимирович

4,0

17

Піц Роман Леонідович

5,0

18

Скрипник Дмитро Віталійович

5,0

19

Сокуренко Ольга Сергіївна

5,0

20

Сорочинський Ростислав Русланович

5,0

21

Тесленко Віктор Сергійович

4,5

22

Чапаєв Дмитро Максимович

4,5

23

Шафінська Олена Миколаївна

5,0

24

Щербина Костянтин Олександрович

4,5

 

 

 

 

 
результати іспиту з ноземної мови для протоколів
Четвер, 13 липня 2017, 13:48

Результати складання вступного випробування з англійської мови

 

Приладобудівний факультет

 

Спеціальності:  152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Спеціалізація: Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки

 

Спеціальність: 151Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Спеціалізація: Комп'ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки

 

 

№ п\п

Прізвище, Ім’я, По-батькові вступників

Оцінка

Кількість балів

Літера

Цифрою

1

Бурлаченко Олександр Сергійович

85

B

4,5

2

Вікторова Надія Вікторівна

88

B

4,5

3

Гириловський Віктор Олександрович

77

C

4

4

Данилевський Ярослав Ігорович

86

B

4,5

5

Делікатний Роман Олександрович

99

A

5

6

Добронос Дмитро Сергійович

92

B

4,5

7

Жовтий Роман Едуардович

68

D

3,5

8

Іващенко Олена Андріївна

86

B

4,5

9

Корніяченко Микола Вікторович

61

E

3

10

Коропець Андрій Леонідович

80

C

4

11

Косолапова Тетяна Володимирівна

91

B

4,5

12

Лємєшев Максим Іванович

82

C

4

13

Лозко Євген Олександрович

95

A

5

14

Мезенцев Лука Олексійович

89

B

4,5

15

Онуфрієнко Марія Іванівна

62

E

3

16

Особливець Олександр Володимирович

97

A

5

17

Піц Роман Леонідович

89

B

4,5

18

Скрипник Дмитро Віталійович

95

A

5

19

Сокуренко Ольга Сергіївна

80

C

4

20

Сорочинський Ростислав Русланович

85

B

4,5

21

Тесленко Віктор Сергійович

82

C

4

22

Чапаєв Дмитро Максимович

95

A

5

23

Шафінська Олена Миколаївна

95

A

5

24

Щербина Костянтин Олександрович

88

B

4,5

 

 

 
Результати вступного іспиту на 5-й курс з іноземної мови
Середа, 12 липня 2017, 17:03


 
П А М’Я Т К А – Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї Д Л Я С Т У Д Е Н Т І В
Четвер, 23 березня 2017, 14:33

Памятка – рекомендаціЇ для студентів НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського

щодо  уникнення факторів  небезпеки під час канікул


 
ПРОГРАМА комплексного фахового випробування вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра
Четвер, 02 березня 2017, 10:55

ПРОГРАМИ

додаткового та вступного випробувань

для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра

 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 3
Годинник
Цитата
На свете есть столь серьезные вещи, что говорить о них можно только шутя. (Нильс Бор)

Пошук
Статистика
Користувачі : 754
Зміст : 89
Переглянути хіти змісту : 225936
Останні статті