УкраїнськаРусскийEnglish
Середа, 21 квітня 2021
Новини
ОГОЛОШЕНЯ _ випускника.

УМОВИ ВИДАЧІ ДИПЛОМА З ВІДЗНАКОЮ!

 
захисти магістерських дисертацій

На кафедрі Приладобудування ПБФ відбулися захисти магістерських дисертацій студентів

груп ПМ-91мп  та  ПІ 91мп

Вітаємо всіх студентів  з успішним захистом!!!!

Магістерські  дисертації  повністю відповідають завданню та вимогам до робіт освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр». Отриманні знання та вміння студентів  відповідають усім вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики.

Матеріли магістерських  дисертацій  свідчать про засвоєння студентами  загально технічних та спеціальних дисциплін учбового плану підготовки магістрів.

Всі дисертації містили  стартап-проекти.

По результатам захисту двом студентам рекомендовано продовжити навчання в аспірантурі. Отримані результати по трьом  дисертаціям  ЕК рекомендував до впровадження.


 
Інформація для студента

Інформація для магістрів:

 

Розклад роботи екзаменаційних комісій

 

п/п

№ ЕК

Код і назва спеціальності

Освітній ступень

Дата

Аудиторія

Початок засідання

Кафедри Приладобудування

1

ЕК №19.13

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

магістр

15.12.2020

318-1

1100

2

ЕК №19.18

152  Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

магістр

16.12.2020

318-1

1100

 

 

 

У В А Г А

Нові умови видачі диплому з відзнакою для бакалавра


 
Списки зарахованих на 1- й курс

Вітаємо,

зарахованих  на перший курс:

Група ПМ-01

1. Безух Ігор Максимович

2. Біляєв Роман Вікторович

3. Бубенко Євгеній Володимирович

4. Ванда Арсен Андрійович

5. Ворожко Захар Максимович

6. Герасименко Яків Володимирович

7. Єршов Олексій Степанович

8. Забіла Лілія Миколаївна

9. Карпач Діана Павлівна

10. Клєщунов Олексій Олексійович

11. Ковальов Євген Ігорович

12. Копін Дмитро Олександрович

13. Косінська Анна Андріївна

14. Логвиненко Олексій Олександрович

15. Новак Денис Тарасович

16. Привалов Олександр Володимирович

17. Присикар Олександр Степанович

18. Совгуть Богдан Васильович

19. Сологуб Ілля Владиславович

20. Шатохін Ростислав Вікторович

21. Шимкевич Костянтин Русланович

22. Колачик Роман Андрійович


Група ПМ-п01

1. Демерза Назар Валерійович

2. Медвідь Максим Володимирович

3. Слобоженюк Аліна Русланівна

4. Слобоженюк Христина Русланівна

5. Швець Дмитро Олександрович

Група ПМ-з01

1. Вишневський Дмитро Володимирович           контракт

 

2. Фон Діхтер Ріхард Міхаель Миколайович

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Освітньо-наукова програма підготовки (денна форма навчання)

(бюджет, магістратура)

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Освітньо-професійна програма підготовки (Денна форма навчання)

(бюджет, магістратура)

1-й  курс за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) на основі здобутого ОКР «молодший спеціаліст» — денна (завантажити)

 

Група ПМ-01

1. Безух Ігор Максимович

2. Біляєв Роман Вікторович

3. Бубенко Євгеній Володимирович

4. Ванда Арсен Андрійович

5. Ворожко Захар Максимович

6. Герасименко Яків Володимирович

7. Єршов Олексій Степанович

8. Забіла Лілія Миколаївна

9. Карпач Діана Павлівна

10. Клєщунов Олексій Олексійович

11. Ковальов Євген Ігорович

12. Копін Дмитро Олександрович

13. Косінська Анна Андріївна

14. Логвиненко Олексій Олександрович

15. Новак Денис Тарасович

16. Привалов Олександр Володимирович

17. Присикар Олександр Степанович

18. Совгуть Богдан Васильович

19. Сологуб Ілля Владиславович

20. Шатохін Ростислав Вікторович

21. Шимкевич Костянтин Русланович

22. Колачик Роман Андрійович

 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2
Годинник
ПОСИЛАННЯ
Цитата
На свете есть столь серьезные вещи, что говорить о них можно только шутя. (Нильс Бор)

Пошук
Статистика
Користувачі : 4091
Зміст : 250
Переглянути хіти змісту : 1288682
Останні статті