Вівторок, 19 березня 2024
Вибіркові дисципліни опис
КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ навчальних ДИСЦИПЛІН

Циклу професійної підготовки студентів     першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

для студентів 2018, 2019 років вступу освітньо-професійної  програми «Комп'ютерно-інтегровані технології проектування приладів»

ФайлОпис
Скачать этот файл (Каталог описів вибіркових ПБ.docx)Каталог описів вибіркових ПБ.docxКаталог описів вибіркових дисциплін для студентів 2018, 2019 років вступу

Описи вибіркових 1-2 курс ПМ-11 ПМ-01

Описи вибіркових дисциплін за освітньою програмою «Комп'ютерно-інтегровані технології проектування приладів»

для 1-2 курсів гр. ПМ-11 і ПМ-01

Описи вибіркових 3 курс ПМ-91

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

для студентів 2019 року вступу

за спеціальністю                     151 Автоматизація та комп‘ютерно-інтегровані технології

освітньої-професійної програми       «Комп'ютерно-інтегровані технології проектування приладів»

ФайлОпис
Скачать этот файл (Описи вибіркових 3 курс ПМ-91.docx)Описи вибіркових 3 курс ПМ-91.docx

Описи вибіркових 4 курс ПМ-81

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

для студентів 2018 року вступу

за спеціальністю                        151 Автоматизація та комп‘ютерно-інтегровані технології

освітньої-професійної програми          «Комп'ютерно-інтегровані технології проектування приладів»

ФайлОпис
Скачать этот файл (Описи вибіркових 4 курс ПМ-81.docx)Описи вибіркових 4 курс ПМ-81.docx

Когда молодой человек сидит в обнимку с хорошенькой девушкой, то целый час пролетает как одна минута. Но посадите его на раскаленную плиту, и минута покажется ему часом. Это и есть теория относительности. (Альберт Эйнштейн)