УкраїнськаРусскийEnglish
Вівторок, 16 січня 2018
Працевлаштування

Спеціальність: 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Спеціалізація «Комп'ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки». Дана спеціалізація відображає новий напрямок розвитку «Комп'ютерно-інтегрованих технологій», який об’єднує інформаційні технології, технології розробки програмного забезпечення з технологіями проектування механічних систем і точної механіки.

Студенти отримують фундаментальні знання з сучасної комп’ютерної техніки, інформаційних технологій, баз даних, мережевих технологій та програмування, а також з комп’ютерного проектування механічних систем і комп’ютерно-інтегрованих систем з використанням новітніх інформаційних технологій і пакетів(AutoCAD, MathCAD, MathLab, CATIA, КOMПAC-3D, Solid Vork тощо), розробки мікромеханічних систем за новітніми інформаційними технологіями.

Випускники працюють інженерами, конструкторами сучасних комп’ютерно-інтегрованих механічних систем, керівниками підприємств як в Україні так і в Європі, у різноманітних сферах промисловості, науки та освіти, в комерційних підприємствах, установах та торгових фірмах комп’ютерного та інформаційного напрямку у тому числі в іноземних, а також на сучасних підприємствах діагностики систем, комп'ютерної підготовки і супроводження систем, та інших об’єктів.

Спеціальність: 152 «Метрологія та інформаційно - вимріювальна техніка»

Спеціалізація «Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки» - це новий напрямок розвитку інформаційних технологій і технологій програмування з засобами і системами збору і обробки інформації.

Студенти отримують фундаментальні знанья з новітніх інформаційних технологій і сучасних методів програмування, розробки інформаційних систем для різного роду механічних систем і систем точної механіки за новітніми інформаційними технологіями. Вивчають технології комп’ютерного проектування різного виду механічних систем і систем точної механіки, пакети (AutoCAD, MathCAD, MathLab, CATIA, КOMПAC-3D, Solid Vork тощо), методи розробки новітніх інтелектуальних інформаційно-вимірювальних систем і комплексів, та технологій точної механіки.

Випускники працюють інженерами, конструкторами, керівниками підприємств як в Україні так і в Європі, у різноманітних сферах промисловості, науки та освіти, в комерційних підприємствах, установах та торгових фірмах комп’ютерного та інформаційного напрямку у тому числі в іноземних, а також на сучасних підприємствах діагностики систем, комп'ютерної підготовки і супроводження систем, та інших об’єктів.


МІСЦЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ КАФЕДРИ:

  • науково-дослідні центри, конструкторські бюро,  підприємства,  заводи та компанії (у тому числі іноземні);
  • комерційні підприємства, установи та торгові фірми комп’ютерного та інформаційного напрямку у тому числі іноземні;
  • сучасні поліграфічні підприємства (діагностика систем і приладів, комп’ютерна графіка, комп'ютерна підготовка і супроводження, підготовка і супроводження до друку) та інші.

Спеціалізації представляють собою унікальне поєднання інженерних комп’ютерних і інформаційних дисциплін, яке дозволяє здобути всебічно збалансовану освіту і працювати інженером, конструктором сучасних компютерно-інтегрованих систем і приладів, системними адміністраторами, керівниками підприємств як в Україні так і в Європі.

=====================================================================================

Працевлаштування для випускників з Фастівського района і всіх бажаючих.

ДП ПАТ "Оболонь" "Пивоварня Зіберта", місто Фастів посада інженер-електронік , інженер-програміст офіційне працевлаштування на підприємстві європейського рівня, повний соц. пакет. гідна заробітна плата, можливість професійного та кар"єрного росту.  Контакти : kip@fastiv.obolon.ua

=====================================================================================

 

 

==========================================================================================

 

==========================================================================================

======================================================================================

 

======================================================================================

 

===================================================================================

 

===================================================================================

 


Годинник
Цитата
Невежество - лучшая в мире наука: она дается без труда и не печалит душу. (Джордано Бруно)

Пошук
Статистика
Користувачі : 864
Зміст : 205
Переглянути хіти змісту : 236363
Останні статті