П'ятниця, 28 квітня 2017
Кафедра Приладобудування

Кафедра приладобудування є фундатором Приладобудівного факультету і ряду його кафедр. Кафедра готує фахівців з двох СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА

Спеціальність: 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Спеціалізація «Комп'ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки». Дана спеціалізація відображає новий напрямок розвитку «Комп'ютерно-інтегрованих технологій», який об’єднує інформаційні технології, технології розробки програмного забезпечення з технологіями проектування механічних систем і точної механіки.

Спеціальність: 152 «Метрологія та інформаційно - вимріювальна техніка»

Спеціалізація «Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки» - це новий напрямок розвитку інформаційних технологій і технологій програмування з засобами і системами збору і обробки інформації.

Програма навчання спрямована на вивчення майбутніми фахівцями новітніх досягнень інформаційних технологій, сучасного комп'ютерного проектування (CAD, CAE, CAM, CAD "Catia" тощо), а також одержання необхідних знань для розробки комп'ютерних вимірювальних комплексів (у тому числі у галузі енергозбереження).

Кафедра має постійні взаємокорисні творчі стосунки з провідними науковими і навчальними центрами Росії, Білорусії, Німеччини, Франції, Китаю тощо, що забезпечує викладачам і студентам постійну участь у наукових форумах, а також допомогає втілювати в життя нові розробки і цікаві результати наукового пошуку.

Вивчення дисциплін кафедри, які забезпечують фундаментальну конструкторську підготовку, а також таких дисциплін, як:

• конструювання приладів;
  • комп'ютерне проектування приладів та апаратів;
  • трьохмірне конструювання на ЕОМ;
  • нові інформаційні технології та телематика;
  • комп'ютерні системи та мережі інформаційних технологій дають можливість одержати необхідні практичні навички сучасного інженера-конструктора.

Широкий діапазон знань і вільне володіння найсучаснішими засобами проектування приладів на ЕОМ (наприклад, за допомогою CAD "Catia") надають випускникам кафедри впевненість для творчої роботи в конструкторських бюро приладобудівних підприємств будь-якого напрямку (як вітчизняних, так і зарубіжних).

Напрями підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів та назви спеціальностей

Наша адреса:

Київ, пр. Премоги, 37, 1-й корпус, кімната 261, 263, 170А.

тел.:204-94-83, 204-94-84

Відомості про кафедру

З дня свого заснування кафедра була скерована на підготовку фахівців, що працюватимуть на підприємствах, у наукових, конструкторських та проектних установах на посадах: інженер-дослідник, інженер-конструктор, інженер-випробувач, інженер по експлуатації вимірювальної техніки та інших посадах, пов'язаних з розробкою, виготовленням і експлуатацією приладів та вимірювальних систем.

Основне завдання, яке стоїть перед кафедрою, полягає в підготовці фахівців для вирішення таких питань:

• проектування і конструювання приладів і вимірювальних систем приладів для контролю, вимірів, керування і регулювання таких найбільш розповсюджених фізичних величин, як тиск, прискорення, витрати, температура, час, вібрації, розміри у приладобудуванні і машинобудуванні;
  • проектування і конструювання прецезійних механізмів, окремих вузлів і елементів приладів та вимірювальних систем;
  • здійснення при цьому всіх необхідних розрахунків, авторського нагляду за реалізацією проектних рішень;
  • організація виготовлення, ефективного застосування і технічного обслуговування приладів і вимірювальних систем.

Монографія. М.Д.Гераїмчук, І.М.Гераїмчук

Інтегровані МЕМС перетворювачі для систем вимірювання векторних величин.

Вложения:
ФайлОпис
Скачать этот файл (default.doc)М.Д.Гераїмчук, І.М.ГераїмчукІнтегровані МЕМС перетворювачі для систем вимірювання векторних величин. Монографія.

« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 3
Когда молодой человек сидит в обнимку с хорошенькой девушкой, то целый час пролетает как одна минута. Но посадите его на раскаленную плиту, и минута покажется ему часом. Это и есть теория относительности. (Альберт Эйнштейн)

Переглянути хіти змісту : 209397