УкраїнськаРусскийEnglish
П'ятниця, 21 червня 2024
Меню
Розмір тексту
АвторизаціяПогода

Наша кнопка

Наша кнопка:

kaf_button

RSS
URL Каналу не зазначений.
Вступ на 5 курс
Абітурієнту - Вступ до магістратури

Магістратура

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури.

Навчання на другому освітньому рівні(магістерському) триває :

  • 1 рік 4 місяці для освітньо-професійної програми навчання;
  • 1 рік 9 місяців освітньо-наукової програми навчання.

Для вступу до магістратури у 2021 році обов’язково потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО.

Подача документів

КБ =0,25×П1 + 0,75×П2 +RA,

де  П1 – оцінка  єдиного  вступного  іспиту  з  іноземної  мови,  П2 – оцінка фахового  вступного  випробування  (за  шкалою  від  100  до  200  балів),  RA – чисельний еквівалент оцінки академічного рейтингу вступника.
Академічний рейтинг RA вступника розраховується атестаційною комісією на підставі  додаткавідповідного  дипломата  поданих  документів  щодо  творчих досягнень вступника за формулою:

RA = 2RA +  2RT ,

де: RA – академічний складник, RT – складник творчих досягнень (інформація визначення складника творчих досягнень)

Для проходження ЗНО необхідно з 11 травня до 03 червня (до 18.00) зареєструватись та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови.

Ключові дати вступної кампанії 2021 Програма вступних випробуань

Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень.

Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови».

Цього року можна зарахувати результати ЄВІ 2020 та 2021 рр.!

Перелік документів, потрібних для реєстрації для участі у єдиному вступному іспиті:

• паспорт або інший документ, що посвідчує особу (оригінал та копії 1, 2 сторінки + 11 (реєстрація) для паперового паспорту, для ID карти – копія карти з обох боків);

• ідентифікаційний код (оригінал та копія);

• диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та додаток до нього  — за наявності (оригінал та копії);

• у разі відсутності диплому – довідка з закладу освіти про орієнтовний термін закінчення та одержання диплому із вказанням шифру напряму підготовки (спеціальності) та назви;

• 2 кольорові фотографії 3х4.


Випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, які бажають вступити до магістратури та скласти ЄВІ/ЄФВВ, реєструються виключно через систему «Електронний кампус».

1. Зайдіть до системи «Електронний кампус» , скориставшись вашим логіном та паролем (у разі відсутності логіна та пароля – зверніться до куратора групи).
2. У лівому меню оберіть розділ Вступ-2020 (магістратура).
3. Уважно прочитайте інформацію, потім оберіть вкладинку «Анкета».
4. Перевірте дані, які автоматично підтягнулись для вас у анкеті – прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, паспортні дані, номер облікової картки платника податків. У разі розбіжностей (змінено ім’я чи прізвище, змінено паспорт) – внесіть необхідні виправлення та ще раз уважно перевірте.
5. Оберіть спеціальність, за якою ви бажаєте вступити на навчання до магістратури. Це не остаточний вибір, остаточно ви оберете під час подання заяви для участі у конкурсі. Реєстрація для проходження ЄВІ здійснюється один раз для кожного вступника. Результати ЄВІ зараховуються для вступу на будь-яку спеціальність (окрім 081 Право, де також потрібно скласти ЄФВВ)
6. Оберіть іноземну мову (англійська, французька, німецька чи іспанська), яку ви бажаєте складати.
7. Оберіть населений пункт, у якому ви бажаєте складати ЄВІ.
8. Для вступників спеціальності 081 Право – оберіть населений пункт для складання ЄФВВ.
9. Зазначте дійсний номер телефону для зв’язку.
10. Зазначте дійсну адресу електронної пошти для зв’язку.
11. За потреби надайте інформацію про необхідність створення особливих умов (у разі, якщо за медичними показниками ви не можете складати ЄВІ/ЄФВВ та ваша хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО (спільний наказ МОН та МОЗ №1027/900 від 29.08.2016 р.) та коди умов (зазначені у медичному висновку за формою 086/3-о/у). Звертаємо вашу увагу, що у разі наявності такого медичного висновку ви будете складати вступний іспит з іноземної мови за тією ж процедурою та за зошитами для тестування, наданими УЦОЯО, але у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Наявність хвороби та медичного висновку не звільняє від проходження вступного випробування з іноземної мови.
12. Екзаменаційний листок можна буде одержати особисто після завершення карантину у період до 01 липня у відбірковій комісії вашого факультету/інституту. Якщо ви бажаєте одержати екзаменаційний листок засобами поштового зв’язку (Нова Пошта або Укрпошта), зазначте необхідну інформацію (поштову адресу повністю із вказанням індексу для Укрпошти та населений пункт й номер відділення для Нової Пошти). Відправка здійснюється за кошт одержувача.
13. Відскануйте документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка) або ID-карта (обидві сторони), у разі відсутності – закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки), збережіть в один документ у форматі .jpeg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
14. Відскануйте облікову картку платника податків, збережіть в документ у форматі .jpeg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
15. Відскануйте фотокартку для документів (біле/світле тло), збережіть в документ у форматі .jpeg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
16. Уважно перевірте внесені дані та завантажені документи.
17. Натисніть «Зберегти». Ваша анкета буде надіслана відповідальному за реєстрацію.
18. Стежте за змінами статусу вашої анкети у розділі Вступ-2020 (Магістратура). У разі виникнення проблем, зв’яжіться з відповідальним по факультету/інституту за телефоном гарячої лінії.

Вступникам до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського, які завершили навчання у попередні роки та вже мають диплом бакалавра або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти, де відсутня можливість реєстрації для складання ЄВІ/ЄФВВ.

Сценарій 2 на сайті Приймальної комісії КПІ https://pk.kpi.ua/entry-5-course/


Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за коши фізичних та/або юридичних осіб не обмежена.

Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня  до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня по 30 лирня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.

Перелік документів для вступу:

• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії);

• диплом бакалавра (оригінал та копії);

• додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії);

• творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю);

• військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);

• ідентифікаційний код (оригінал та копії);

• чотири фотографії.

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра у 2021 році https://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/12/rules5-2021.pdf

Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти https://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/05/poriadok_ZNO_mag.pdf

Прийом здійснюється на денну та заочну форму навчання: на умовах держзамовлення(безкоштовне навчання) та за контрактом.


Вартість навчання на магістратурі у 2020/21 навчальному роц

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ (спеціалізація)

Вартість одного року навчання,грн.

Очна (денна) форма навчання

Заочна форма

навчання

15 Автоматизація та приладобудування

151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

28000

15000

 

******************************************************************************************************************************************************************************

Іногороднім студентам надається гуртожиток.

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. Ігоря Сікорського»: вул. Політехнічна, 14, корпус 16, м. Київ.

Під час прийому документів відбіркова комісія ПБФ буде розміщуватись в корпусі 16, ауд 157-1, 5 поверх.

На період карантину звертайтеся за телефоном +38 (063) 743-47-57

Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Email: pkkpiua@gmail.com

Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі

Як дістатися до приймальної комісії:

До станції метро «Політехнічний інституту», до зупинки громадського транспорту «вул.Польова» (1, 3 швидкісний трамвай) або до зупинки «Політехнічний інститут» тролейбусами, автобусами й маршрутними таксі, що прямують проспектом Перемоги (тролейбус №5, автобус № 31, маршрутні таксі). Вулиця Політехнічна — пішохідна.
Залишити транспорт можна на спеціалізованих стоянках. Для детальної інформації щодо території КПі ім. Ігоря Сікорського — скористайтесь мобільним додатком KPIMaps або перегляньте сенсорну мапу.

https://pk.kpi.ua/contacts/

 

 

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ (спеціалізація)

Вартість одного року навчання,грн.

Очна (денна) форма навчання

Заочна форма

навчання

15 Автоматизація та приладобудування

151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

26100

13000

 
Годинник
ПОСИЛАННЯ
Цитата
Техника дойдет до такого совершенства, что человек сможет обойтись без себя. (Станислав Ежи Лец)

Пошук
Статистика
Користувачі : 4772
Зміст : 252
Переглянути хіти змісту : 3133081
Останні статті